Hakkımızda

PRİMADENTİST
Ağız Diş Sağlığı ve İmplantoloji Merkezi

Primadentist, dinamik, yeni olanakları ve teknolojiyi yakından takip eden hekimlerin bir arada çalıştığı ve diş hekimliği mesleğinin nesilden nesile aktarıldığı bir aile kliniğidir. Kliniğimiz geçmişin tecrübesiyle günümüzün yeniliklerini birleştirir.

Felsefemiz, estetik ve bilimi bir arada içeren diş hekimliği dalını en iyi şekilde uygulamaktır. Takım olarak amacımız hastalarımıza optimum ağız sağlığını kazandırmak ve böylece gelecekte oluşabilecek problemleri önlemektir. Bu amaçla kliniğimizde yeni teknolojinin getirdiği detaylı tüm diş hekimliği tedavileri uygulanmaktadır. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki hem diş hekimliği bilimi hem de bu bilim dalında kullanılan malzemelerle ilgili kongre, seminer ve uygulamalı kurslar takip edilmektedir.

Kliniğimize ilk başvurduğunuzda ağıziçi kamera ile detaylı bir ağız muayeneniz yapıldıktan sonra sizin istekleriniz, gereksinimleriniz, endişe ve amaçlarınız değerlendirilir. Hedefimiz sizin gerçek arzunuzu anlamaktır. Bu şekilde size en iyi klinik sonuçlar kalmayıp estetik olarak da sizi mutlu edecek bir gülümseme kazandırılır. Önemli olan bir diğer konu da hastalarımızın rahatıdır. Bizimle olan deneyiminizin ağrısız olmasını isteriz ve bunu sağlarız.